Dôležité informácie

 V prípade, že potrebujete akýkoľvek iný náhradný diel, neváhajte nás kontaktovať !

Groupe SEb – náhradné diely

etiketa Moulinex

Náhradné diely Groupe Seb

Sme autorizovaný servis pre tieto výrobky. Vykonávame servis, údržbu týchto zariadení a taktiež dodávame náhradné diely a príslušenstvo uvedeného výrobcu.

Ak v ponuke nenájdete požadovaný náhradný diel alebo príslušenstvo, neváhajte nás kontaktovať na adrese elp@elp-servis.sk. Do svojho emailu uveďte typ prístroja, ku ktorému požadujete náhradný diel, popr. príslušenstvo. Najdôležitejším údajom z výrobného štítku prístroja je tzv. referenčné číslo (viď. obrázok). Uveďte ho do svojho emailu, alebo opíšte prosím všetky údaje z výrobného štítku prístroja, aj zdanlivo nelogické. Uľahčíte nám tak vybavenie vašej požiadavky. Alebo zavolajte na telefónne číslo 041/7232641, kde Vám ochotne pomôžeme s vybavením Vašej požiadavky.


etiketa Gorenje

Náhradné diely Gorenje, Mora

Vykonávame  servis pre výrobky značky Gorenje, Mora. Vykonávame servis, údržbu týchto zariadení a taktiež dodávame náhradné diely a príslušenstvo uvedeného výrobcu. Na presné určenie náhradného dielu, ktorý potrebujete je dôležité vedieť ART.N Vášho spotrebiča, tieto údaje nájdete na štítku v tvare, tak ako je to uvedené na obrázku. Tieto údaje nám treba napísať mailom, alebo telefonicky na našich kontaktoch a Náš pracovník Vám pomôže presne určiť vhodný diel pre Váš výrobok.


Náhradné diely ARISTON  THERMO

Naša firma je gestorom pre Žilinský a Trenčiansky kraj pre výrobky značky Ariston Thermo. Vykonávame servis, údržbu týchto zariadení a taktiež dodávame náhradné diely a príslušenstvo uvedeného výrobcu. Na presné určenie náhradného dielu, ktorý potrebujete je dôležité vedieť model výrobku, alebo kód Vášho spotrebiča, tieto údaje nájdete na štítku v tvare, tak ako je to uvedené na obrázku. Tieto údaje nám treba napísať mailom, alebo telefonicky na našich kontaktoch a Náš pracovník Vám pomôže presne určiť vhodný diel pre Váš výrobok.


etiketa Tatramat

Náhradné diely Tatramat

ELP–servis je gestorom pre Žilinský a Trenčiansky kraj pre výrobky značky Tatramat. Vykonávame servis, údržbu týchto zariadení a taktiež dodávame náhradné diely a príslušenstvo uvedeného výrobcu. Na presné určenie náhradného dielu, ktorý potrebujete je dôležité vedieť typ výrobku (dobré je vedieť aj výrobné číslo, nakoľko rôzne rady ohrievačov prešli inováciou a ND sa nezhodujú) Vášho spotrebiča, tieto údaje nájdete na štítku. Tieto údaje nám treba napísať mailom, alebo telefonicky na našich kontaktoch a náš pracovník Vám pomôže presne určiť vhodný diel pre Váš výrobok.